ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

Στην σύγχρονη επαγγελματική ζωή οι ανάγκες για βελτίωση και συνεχή εκπαίδευση είναι πρωταρχικές για τον σύγχρονο εργαζόμενο. Θέλοντας να συμπληρώσω τις γνώσεις μου και να ενισχύσω την επαγγελματική μου εικόνα στράφηκα στο FUTURE BUSINESS SCHOOL. Γρήγορα συνειδητοποίησα ότι τα εφόδια που σου παρέχει το κολέγιο είναι σημαντικά, ουσιαστικά και δομημένα έτσι ώστε να σε βοηθήσουν σε προσωπικό αλλά και επαγγελματικό επίπεδο. Οι καθηγητές έχουν ανώτερες ακαδημαϊκές σπουδές αλλά και πολυετή εμπειρία και είναι πρόθυμοι να σε βοηθήσουν να εξελιχθείς ακαδημαϊκά μέσω των γνώσεων που σου παρέχουν αλλά και επαγγελματικά. Το περιβάλλον είναι φιλικό και στα πρότυπα πολλών εκπαιδευτικών ιδρυμάτων του γεγονός που το καθιστά αναγνωρίσιμο στον τομέα της παιδείας. Πιστεύω ότι οι γνώσεις που μου έχουν προσφερθεί είναι ικανές να με καταστήσουν αναγνωρίσιμη στην αγορά εργασίας και εύχομαι και ευελπιστώ να συνεχίσει αυτήν την πραγματικά σπουδαία προσπάθεια.

LOGO ORIGINAL 205 94 px 1

Σκοπός του Future Business School είναι η δημιουργία στελεχών ικανών ν’ ανταποκριθούν στις απαιτήσεις της σύγχρονης αγοράς εργασίας αλλά και η διαμόρφωση ανθρώπων, με συγκροτημένη προσωπικότητα, ορθή επαγγελματική συμπεριφορά και ακαδημαϊκό ήθος.

Τρόποι πληρωμής: Με κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό και με χρήση πιστωτικής, χρεωστικής, prepaid κάρτας.

Viva Payments

Ακολουθήστε μας: